ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

       
A
A
A

ОГОЛОШЕННЯ

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» проводить набір слухачів на денні та вечірні курси крою та шиття.

Додаткова інформація за телефоном: 0969573969

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»  передбачені кошти для надання пільгових довгострокових кредитів для здобуття вищої освіти в розмірі 36 850,0 тис. гривень.

Детальніше...

 

   У наказі Міністерства освіти і науки від 2 квітня 2019 року № 227-л йдеться про те, щоб розширити провадження освітньої діяльності на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за спеціальністю 205 «Лісове господарство».

az   Це означає, що у цьому році під час літньої вступної компанії інститут буде здійснювати прийом документів від осіб, які бажають пов’язати своє професійне майбутнє з лісом, тобто його відворенням, вирощуванням, охороною та захистом, на базі повної загальної середньої освіти (на повний курс) або на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст (на скорочений курс) на денну та заочну форми навчання.

   З подробицями прийому, переліком конкурсних предметів можна ознайомитись у Правилах прийому на навчання та змінах до них у 2019 році.

   Для бажаючих здобути освітній ступінь «Магістр» (другий рівень вищої освіти) із спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» за заочною формою навчання повідомляємо, що на базі міжкафедральної лабораторії на базі кафедри лісового і садово-паркового господарства буде здійснюватись набір студентів на освітньо-професійні програми за згаданими спеціальностями в липні-серпні 2019 року. Подробиці за телефоном 067-34-22-751.

   Отже, можливість здобути вищу освіту (бакалавр, магістр) за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» стала ще ближчою, відтепер вона є в умовах нашого навчального закладу у місті Бережани.

В.С. Кузьович,
завідувач кафедри лісового і садово-паркового господарства
Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ