ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
A
A
A

Еколого-просвітницька екскурсія

08.06.2016 р. відбулася еколого-просвітницька екскурсія до Галицького національного природного парку (Івано-Франківська обл.) із студентами - екологами першого курсу. Екскурсія була організована к.геогр.н., доцентом кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Колодницькою Р.В. для ознайомлення майбутніх екологів з природним заповідним об’єктом, як основною формою збереження природних комплексів.

Екскурсія була проведена кваліфікованим екскурсоводом Галицького НПП Голійчуком Іваном Васильовичем. Він розповів студентам про організацію роботи Галицького НПП, сучасні проблеми та плани на майбутнє і перспективи розвитку.

Студенти ознайомились із структурою парку, оглянули його територію, відвідали центр реабілітації та ре-інтродукції диких тварин, куди приймаються лише хворі  або скалічені при різних обставинах тварини, котрі не можуть самі добувати їжу і в дикій природі приречені на загибель. Незабутнє враження на студентів справили зустрічі з красенем-оленем Цезарем, вовчицею Петрою, совою Сонею, сімейством лисиць, чисельними павичами, фазанами, лебедями, лелеками та багатьма іншими.

Під час екскурсії студенти відвідали, також, музей природи, де Галицький національний природний парк постає в мініатюрі з своїми унікальними та типовими природними комплексами.

Екскурсія залишила багато приємних та корисних вражень. Студенти-екологи вкотре переконалися у правильності вибору своєї спеціальності, головне покликання якої – охороняти та відтворювати природу.

 

Наукова конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»,

яка відбудеться 22 лютого 2021 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

 Інформаційний лист

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ