ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

ДЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

 

«Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,
знання двох мов відкриває вам двері в цьому коридорі».
                                                                                 Франк Сміт
 

26 вересня відзначається «День європейських мов», як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Це свято досить молоде. Його виникнення пов'язане з тим, що нове тисячоліття ЮНЕСКО оголосило століттям поліглотів. І в перший рік 21 століття відбулося перше святкування «Дня європейських мов». Ініціаторами створення такого свята у свій час виступили Європейська комісія і Рада Європи. І не випадково, адже саме зараз приділяється велика увага мовній різноманітності. Щороку зникає кілька національних мов. І таке свято, як «День європейських мов», зобов'язане не просто привернути увагу до цієї проблеми, а й виховувати повагу до інших мов, можливо, пробудити інтерес до вивчення різних мов упродовж усього життя, тим самим сприяти поширенню, а не поступовому вимиранню мов світу.

 

В рамках святкування «Дня європейських мов» в групах ЕкО-11Б, Ео-11Б проведено виховний захід на тему: «Мови без кордонів». Все розпочалося із виконання пісні-привітання різними європейськими мовами. Ведучі заходу розповіли на англійській, німецькій та українській мовах історію виникнення свята. Студенти мали можливість віртуально відвідати європейські країни завдяки перегляду презентацій, які самостійно підготували. Присутні ознайомилися із географічним положенням та мальовничими краєвидами, державною символікою та великими містами, історією та культурою, визначними місцями та архітектурними пам’ятками, звичаями та традиціями країн, які є членами ЄС. Виховний захід закінчився проведенням вікторини «Мова - загадка», під час якої студенти показали свою ерудованість та знання.

Сподіваємося, що «День європейських мов» не просто нагадуватиме нашим студентам про те, що існує багато мов, але ще й спонукатиме та підвищить мотивацію їх вивчати. Знати іноземну мову – це не просто норма, але й необхідність. Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Викладачі іноземних мов
Білан Н.М., Кравчук Л.В.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною