ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Виховна година «День партизанської слави»

27 вересня в читальному залі бібліотеки проведено відкритий виховний захід на тему «Партизанська слава», присвячений діячам Руху Опору Другої світової війни. Його організатором виступила науковий працівник бібліотеки, кандидат історичних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Троханяк О.С., яка коротко розповіла студентам про історичні роки боротьби Українських січових стрільців та їх роль в Першій світовій війні, польсько-українській війні, а потім в діяльності Української військової організації, що перетворилась на Організацію українських націоналістів та плавно підвела до подій Другої світової війни в якій важливу роль відіграли ті ж стрільці, але уже в якості партизан Української Повстанської Армії.

Студентами груп Ео – 21Б, ЕкО - 21Б, підготовлено доповіді про УПА та її роль (Полякова О.), про радянських партизанів (Скіп П.), про сучасну партизанську боротьбу в АТО (Чуха Н.).

Працівниками бібліотеки підготовлено книжково-ілюстративну виставку присвячену цим подіям. Захід був досить змістовним і цікавим.

К.і.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін Троханяк О.С.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною