ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Круглий стіл

Круглий стіл на тему «Проблеми та перспективи розвитку аграрного сектору економіки України в умовах міжнародної інтеграції»

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст»  було проведено круглий стіл на тему «Проблеми та перспективи розвитку аграрного сектору економіки України в умовах міжнародної інтеграції», присвячений актуальним питанням визначення місця та ролі аграрного сектору економіки України у світовому економічному просторі в умовах посилення глобалізаційних та інтеграційних процесів.

 

Мета круглого столу:обговорення сучасних проблем та формування спільного бачення перспектив розвитку аграрного сектору економіки  України в умовах міжнародної інтеграції.

У роботі круглого столу взяли участь представники професорсько-викладацького складу кафедри економіки підприємства та студенти спеціальностей 7.03050401 «Економіка підприємства» та 8.03050401 «Економіка підприємства». На засіданні круглого столу заслухано 11 доповідей та представлено відповідні презентації. Робота круглого столу відзначалася активними диспутами та обговореннями актуальних питань, що розглядалися в доповідях учасників.

В обговоренні взяли участь викладачі кафедри економіки підприємства (к.е.н., доц. Христенко Г.М., к.е.н., доц. Гурська І.С., к.е.н., доц. Саприкіна О.М.) та учасники круглого столу. Публічне обговорення економічних проблем розширює науковий світогляд студентської молоді, сприяє професійному зростанню майбутніх фахівців.

Христенко Г.М., заступник декана факультету «Економіки та природокористування», к.е.н., доцент

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною