ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Науковий диспут

Науковий диспут на тему «Інноваційно-інвестиційні засади розвитку національної економіки в умовах інтеграційних процесів»

        В грудні 2015 року учасники студентського наукового гуртка «Сучасний економіст» взяли участь у роботі круглого столу на тему «Інноваційно-інвестиційні засади розвитку національної економіки в умовах інтеграційних процесів». Даний захід проходив у вигляді доповідей молодих науковців, до яких  представлено презентації, з подальшим їх обговоренням.

На засіданні круглого столу заслухано 12 доповідей, під час яких обговорювали вітчизняну та зарубіжну практику інноваційного розвитку економіки, особливості інвестиційної діяльності в контексті сучасних інтеграційних процесів. Учасники диспуту обмінювалися думками, висловлювали своє бачення питань, що розглядалися в доповідях. В обговоренні взяли участь викладачі кафедри економіки підприємства (к.е.н., доц. Замороа О.І., к.геогр.н., доц. Герасимів З.М., асистент кафедри Боднар О.Я.) та учасники заходу.

Проведення таких заходів є своєрідним поштовхом до пошуку відповідей на актуальні питання сучасності, сприяє інтелектуальному та науковому розвитку молодих науковців.

Завідувач кафедри економіки підприємства, к.е.н., доцент Гурська І.С.

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною