ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Літературний конкурс «Джерело поезії»

Поезія – це завжди неповторність,
якийсь безсмертний дотик до душі.
Л.Костенко

Поезія … Зміст цього слова кожен з нас розуміє по-своєму. Це найважливіше культурне явище, це всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом  з іншими, це головний засіб самоствердження і дієвий важіль творчості, прогресу.

Поезія – це одна із тих небагатьох речей, які здатні змінювати світ. Вона підносить нас духовно, збагачує новими відчуттями та своєю неповторністю.

Для того, щоб студенти вивчали, цікавилися та захоплювалися поезією викладачами іноземних мов Білан Н.М. та Кравчук Л.В. в групах ЕкО-11Б, Ео-11Б та Е-11Б було проведено літературний конкурс «Джерело поезії».

Присутні мали унікальну можливість ознайомитися із творчістю англійських та німецьких поетів, відкрити для себе їх внутрішній світ. Студенти декламували вірші Г. Гейне, Й.Ф. Гете, Й.Р. Бехера, А.Г. Гофмана, Клеменса фон Брентано. Переглянувши відео присутні віртуально помандрували по Рейну, згадали давню легенду про Лорелей, співали пісні іноземною мовою.

За підсумками журі найкращими декламаторами віршів іноземною мовою стали студентки групи ЕкО-11Б, а саме: Стефанишин Уляна та Гадуп`як Оксана.

В конкурсі «Виконання пісні англійською мовою» перемогли студенти групи Е-11Б.

Під звучання «Весняного вальсу» Ф. Шопена на мить всі замислились, якою ж чудовою порою року є весна. Сонячні промені, перші пагінці свіжої зелені, ранкова роса, краплини дощу на сонці,  яблуневий цвіт. Все це викликає у нас захоплення і незвичні почуття. Так і поезія пробуджує людину, бо поезія – це життя, а воно розквітає весною.Тому слід навчитися цінувати поетичні рядки і знаходити в них справжнє багатство.

Викладачі іноземних мов Білан Н.М., Кравчук Л.В.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною