ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

День кар’єри

28 березня 2017 р. на факультеті «Економіки і природокористування» з метою надання допомоги студентам і випускникам у плануванні професійної кар’єри, їх адаптації до умов ринку праці, налагодження тісної співпраці з роботодавцями кафедрою економіки підприємства організовано День кар’єри.

Участь у Дні кар'єри взяли: провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості Лях Мар’яна Анатолівна; керуючий Бережанським відділенням ПАТ Державний Ощадний банк України Цепліцький Володимир Ярославович; начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер Бережанської міської ради Ковалик Світлана Федорівна; керуючий Бережанським відділенням ПрАТ «Страхова Компанія «ПРОВІДНА» Щербатий Мирон Володимирович.

З вітальною промовою виступила декан факультету «Економіки і природокористування» Ярема Любов Василівна.

Лях М.А., провідний фахівець з профорієнтації Бережанського районного центру зайнятості проаналізувала сучасний стан і тенденції розвитку ринку праці району, ознайомила з інформацією про потребу в кадрах по спеціальностях і спеціалізаціях, розкрила вимоги роботодавців, проінформувала студентів-випускників про вакансії, пропоновані підприємствами, організаціями, установами і фірмами різної форми власності. Мар’яна Анатолівна надала корисні рекомендації з техніки пошуку роботи та ґрунтовні консультації по складанню успішного резюме.

Представники підприємств та організацій розкрили особливості їхньої діяльності, намагалися привернути увагу майбутніх претендентів цікавими пропозиціями, проінформувалипро знання, вміння і навички, які вимагають компанії від майбутніх співробітників, зазначили про необхідність прагнення до саморозвитку, до постійного професійного самовдосконалення, поділилися досвідом проходження співбесіди і тестування при влаштуванні на роботу, надали рекомендації з питань працевлаштування та відповідали на запитання студентів.

Студенти активно цікавилися основними тенденціями ринку праці, познайомилися з провідними роботодавцями міста Бережани, дізналися про нові вакансії і кар'єрні можливості.

Студентам День кар’єри надав прекрасну можливість оцінити свої шанси і зрозуміти, які зусилля їм необхідно докласти, щоб претендувати на ту чи іншу вакансію.

Студенти-випускники отримали друковані інформаційні матеріали з навчання правил пошуку роботи, складанню резюме, умінню вести переговори, самопрезентації.

к.е.н., доцент Христенко Г.М.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною