ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ПЕРШОМУ ВИПУСКУ МАГІСТРІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт
Ліна Костенко

13 травня 2017 року у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів факультету економіки і природокористування.

 Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам  вручили заповітні дипломи. Визначною цьогорічна подія стала ще й тому, що на факультеті економіки і природокористування випуск магістрів зі спеціальностей «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)» та «Облік і аудит» відбувся вперше.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

Щирі слова привітання пролунали від декана факультету економіки і природокористування, кандидата економічних наук, доцента Л.В. Яреми. Вона привітала випускників з початком нового етапу їх життя та побажала їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів. На останок додала, що сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника факультету економіки і природокористування ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»   залишається для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху.

 Перший заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи, кандидат технічних наук М.О. Русиняк висловив сподівання, що наші випускники в майбутньому - це професіонали, які здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людини та суспільства, також побажав випускникам творчої  наснаги, доброго здоров’я, життєвих гараздів і нових звершень, цікавих відкриттів та процвітання.

Від імені випускників подякував керівництву та викладачам за їх святу, подвижницьку місію, неоціненний вклад у підготовку талановитих фахівців, прищеплення жаги до знань випускник факультету економіки і природокористування Кузів Роман.

Наказ про присвоєння студентам кваліфікацій магістр з економіки підприємства та магістр з обліку і аудиту оголосила декан факультету економіки і природокористування Ярема Л.В.

50 випускників – магістрів факультету економіки і природокористування отримали дипломи,9 з них отримали дипломи з відзнакою.

Дипломи магістра  вручено випускникам під щирі оплески присутніх.

Випускників магістрів благословив отець Володимир та побажав, щоб роки навчання залишились гарним спогадом в їхніх серцях, а на майбутнє — не зупинятися на досягнутому, поповнювати свої знання і пам'ятати, що головне у житті — залишатися людиною.

Гарним подарунком для випускників і гостей свята стала концертна програма від Студентської ради інституту.

Шановні випускники! Щиро вітаємо Вас з отриманням дипломів, вдалого Вам життєвого шляху, успішної кар’єри, злагоди і миру!

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною