ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Засідання студентського наукового гуртка "Сучасний економіст"

28 вересня 2017 р. відбулося перше засідання Студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства "Сучасний економіст". Науковий керівник гуртка – к.е.н., доцент Замора О.І. ознайомила студентів із планом роботи наукового гуртка на 2017-2018 н.р. та довела до відома основні організаційні питання. На засіданні обрали старосту гуртка Білик Галину (Ек- 41Б) та її заступника – Кіндрацьку Галину (О-41Б).

Участь у роботі гуртка дає змогу молодим людям реалізувати свій творчий та науковий потенціал. Завдяки активності студентів, власна плідна праця разом з науковими керівниками (їхня підтримка та професіоналізм) сприяють формуванню команди молодих вчених.

Діяльність гуртка спрямована на задоволення творчих та наукових інтересів студентів інституту, а також формування особистості молодого вченого.

Завданням наукового гуртка є розкриття здібностей студентів у різних напрямках наукової діяльності; формування креативної особистості; набуття студентами досвіду в організації та участі в науковій роботі, зокрема у конференціях, засіданнях, круглих столах, форумах, семінарах.

Керівник гуртка к.е.н., доцент Замора О.І.

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ