ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Факультет економіки і природокористування 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
101 - ЕКОЛОГІЯ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Гортаючи сторінки історії німецької держави

«Історія – свідок минулого,
світло істини, жива пам’ять»
                                                      Цицерон

9 листопада у Німеччині відзначали 27-му річницю падіння Берлінської стіни – символу «холодної війни» та ідеологічного розділення Європи.

Берлінська стіна (Берлінський мур, нім. BerlinerMauer, також в НДР мала пропагандистську назву "захисна стіна проти фашизму") була частиною внутрішньонімецького кордону, починаючи з 13 серпня 1961 і по 9 листопада 1989 відокремлювала Західний Берлін від Східного та навколишніх районів НДР. Цей мур був одним із найвідоміших символів Холодної війни та поділу Німеччини.

Чому саме на території Німеччини виникли дві держави? Чому мур довжиною 160 км розділяв місто Берлін на дві частини? Щоб відповісти на ці запитання студенти груп ЕкО-11Б, Ео-11Б, Е-11Б, М-11Б разом із викладачем німецької мови Білан Н.М. погортали сторінки історії німецької держави на виховному заході, який відбувся 10 листопада.

Першу сторінку історії відкрили студенти Гадуп`як О., Горлатий Т., Дадерко О., Демелько І., Федор О., які виступили із цікавими та змістовними доповідями про поразку Німеччини у Другій Світовій війні, поділ держави на чотири окупаційних сектори, створення Німецької Демократичної Республіки та Федеративної Республіки Німеччина, будівництво та руйнування Берлінської стіни, об’єднання двох німецьких держав та проголошення 3 жовтня національним святом «Днем німецької єдності».

Наступна сторінка історії розповіла про місто Берлін в часи існування НДР і ФРН, його відбудову після знесення муру, який розділяв не тільки місто на дві частини, але й людські долі. Студенти переглянули відео матеріали: «Берлінська стіна – живе уособлення залізної завіси», «Поява Берлінського муру», «Пам’ятати про Берлінський мур», «Подорож слідами Берлінського муру». Присутні віртуально погуляли головною вулицею німецької столиці «Під липами», відвідали визначні місця та архітектурні пам’ятки міста.

На поетичній сторінці студенти читали такі вірші: «Німеччина», «Моя Батьківщина», «Берлін», «Бранденбурзькі ворота», «Просто жити», «Щасливі думки роблять тебе щасливим».

Німеччина – це могутня держава, останню сторінку історії якої не можливо перегорнути, оскільки вона ще не написана.

                                             Викладач німецької мови Білан Н.М.

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини




Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ