Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

ВІДКРИТЕ ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ»

IMG 4556   23 жовтня 2019 р. старший викладач кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання» Гайдукевич С.В. провела відкрите лекційне заняття в групі Е-31Б з навчальної дисципліни «Електричні машини» на тему: «Обмотки машин змінного струму».

 

IMG 4527   Лекція проведена на високому методичному і технічному рівнях. Лектор не лише чітко й зрозуміло викладала тематичний матеріал, а й протягом усього заняття підтримувала контакт з аудиторією, залучала студентів до побудови обмоток, тим самим активізувала студентів, підтримувала їх зацікавленість. Для того, щоб заняття було успішним і отримало результати, які стануть реальним внеском у розвитку подальших наукових знань студентів, викладач вміло пов’язала лекційний матеріал з практичними застосуванням. Використання наочності дозволило студентам краще засвоїти матеріал.

IMG 4529IMG 4544   Відкрите лекційне заняття одержало схвальні відгуки науково-педагогічних працівників кафедри і представників суміжних кафедр.

 

Наші вітання

 

Актуальні оголошення

  • Курси водіїв

    Слухачі, які бажають навчатись на курсах водій категорії «В», «С», тракторист, електромонтажник, оператор комп’ютерного...

Підготовчі курси

Проводиться набір на підготовчі курси вихідного дня з жовтня 2019 (по мірі формування груп).

Термін навчання 3-6 місяців.

Заняття проходять в суботу та неділю з 9:00 до 15:00

Підготовка здійснюється з таких предметів:

математика, українська мова і література, фізика, біологія, хімія, географія, іноземна мова, історія України

Після успішного навчання на підготовчих курсах слухачу додається 10 балів до загальної кількості балів отриманих на ЗНО, в пріоритеті на бюджетне місце.

Більше публікацій

Погода

Корисні посилання

Політика відкритості

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В навчальних корпусах Інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції щодо покращення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

Телефон гарячої лінії (03548) 2-54-25

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ