ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook

A
A
A

Факультет енергетики та електротехніки

Korpus Energy

Факультет - один із найстарших підрозділів інституту і заснований на базі Бережанського технікуму механізації сільського господарства.

Свій початок він бере з 1961р. коли було здійснено перший набір студентів за «Електрифікація сільського господарства».

Освітня концепція факультету полягає у підготовці нового покоління фахівців в галузі електроінженерії: електроенергетики, електротехніки та електромеханіки на базі сучасних стандартів освіти, адаптованих до вимог освітніх актуальних програм.

Факультет здійснює підготовку фахівців за освітніми ступенями:

«МАГІСТР» за спеціальністю:

  • 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

«БАКАЛАВР» за спеціальностями:

  • 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;
  • 015.07 Професійна освіта «електротехніка та електромеханіка»

На факультеті функціонує 3 кафедри:

  • енергетики і автоматики;
  • електротехнологій та експлуатації енергообладнання;
  • інформаційних технологій та вищої математики;

Навчальні плани, дисципліни та робочі програми адаптовані до навчальних планів Національного університету біоресурсів та природокористування України. В навчальний процес запроваджуються елементи наукового пошуку, інноваційної діяльності та новітні досягнення в галузі електроенергетики.

Науково-навчальна база факультету включає: 2 навчальних корпуси, спеціалізовані навчальні лабораторії, науково-дослідні лабораторії.

Базові господарства для проходження практик: ТОВ «Захід-агро МХП» філія «Агрокультура - Тернопіль», ТзОВ «Агропродсервіс», ФГ «Вікторія-92», ПП «Агроспецгосп», ПАТ ДТЕК «Західенерго» ВП «Бурштинська ТЕС», ПрАТ «РогатинАвто», ВАТ «Тернопільобленерго»: філії Козівський РЕМ та Бережанський РЕМ, ТзОВ «Жива земля Потутори», ТзОВ «Кагро», ТзОВ «Мрія-центр».

Наукові дослідження виконуються за напрямами: енергозберігаючі технології в аграрному виробництві; якість електричної енергії; оптимізація електротехнічних систем з відновлюваними джерелами енергії; електротехнології підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва на базі електромагнітних полів різного частотного діапазону; інформатизація управління навчально-виховним процесом.

Навчальний процес передбачає наскрізну комп’ютерну підготовку, для чого створено нові комп’ютерні класи, оснащені сучасними персональними комп’ютерами із входом в систему Інтернет та комп’ютеризовано робочі місця в спеціалізованих лабораторіях.

Випускники факультету разом з дипломами фахівців одержують посвідчення про присвоєння робітничих професій: тракторист-машиніст, водій категорії В і С, слюсар з ремонту автотракторної техніки, електрогазозварювальник, електромонтер, оператор ЕОМ.

Студентам факультету створено сприятливі умови для виявлення творчих здібностей. На факультеті функціонують наукові гуртки, науково-конструкторські групи, які працюють над створенням нових приладів та нестандартного устаткування, що використовується для наповнення навчальних лабораторій і кабінетів. Окрім цього систематично проводяться конкурси на краще знання навчальної дисципліни, виставки технічної творчості студентів, конкурси на кращого за професією.

Студенти факультету мають можливість стажуватися у господарствах країн ЄС: Швейцарія, Данія, Австрія, Польща, Німеччина.

Основними напрямками діяльності факультету є:

  • оптимізація роботи щодо підготовки високоосвічених конкурентоспроможних фахівців освітніх ступенів: бакалавр, магістр;
  • проведення науково-дослідної, інформаційно-консультаційної діяльності, розробки і впровадження інноваційних технологій для потреб агропромислового комплексу України;
  • творча співпраця з освітніми, науково-дослідними і виробничими установами в Україні та провідними зарубіжними університетами та фірмами.

 

Підготовка енергетиків

Лабораторія релейного захисту
Лабораторія електричних машин
Лабораторія електроприводу
Лабораторія монтажу енергообладнання
Лабораторія електротехнологій
Лабораторія електроосвітлення

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ