ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook


          
A
A
A

Кафедра інформаційних технологій та вищої математики

 

Kaf38

Контакти:

  Адреса: вул. Академічна 20, м.Бережани, Тернопільска обл. 47501

  Робочий кабінет: Корпус №2 (Лабораторний корпус), 2-поверх, №14л

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

  


 

Історія кафедри

Починалось все ще на початку 80-х років, коли в навчальну програму, тоді ще Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, було введено предмет “Основи інформатики”. Єдиним лічильним засобом на той час були калькулятори МК-61. Завдяки тодішнім викладачам інформатики Висоцькому Р.К. та Мойсяку І.М. було створено спеціалізований клас мікрокалькуляторів.

Більше про історію кафедри

Пізніше в технікумі створено клас на базі персональних комп'ютерів БК-0010. Цей клас пропрацював аж до 1995 року і вніс досить значний внесок у вивчення студентами основ інформатики. У 1992 році адміністрацією коледжу закуплено одночасно два комп'ютерні класи. Клас на базі комп'ютерів NBI-1041 і клас на базі вітчизняних  ЕОМ ЄС-1841. Обидва класи ІВМ-сумісні на базі процесора Intel-8086.

У 1994 році завдяки дружнім стосункам коледжу з Українсько-Швейцарською асоціацією коледж отримав у вигляді гуманітарної допомоги комп'ютерний клас в складі 10 комп'ютерів ІВМ ( на базі процесора Intel 8086).  У 1997 році було придбано 6 персональних комп'ютерів типу Pentium I, які стали основою для модернізації матеріальної бази. У тому ж році  перехід до операційної системи Windows95 призвів до повної заміни програмного забезпечення дисципліни "Інформатика".

Подальше становлення коледжу як інституту, вимагало зміни структури закладу. Так з циклової комісії була утворена кафедра інформаційних технологій та вищої математики, яку очолювали в різні роки к.ф.-м.н. Сорокатий Ю.І., к.пед.н. Микитюк В.І.

 

Науково-педагогічні працівники кафедри


Завідувач кафедри
Калиній Ірина Василівна
кандидат технічних наук, доцент

Народилася у м.Бережани в 1965 році. Навчалася у Бережанській середній школі №1. У 1987 р. закінчила фізико-математичний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту. У 2005 р. захистила кандитатську дисертацію за спеціальністю 01.05.02 -"Математичне моделювання та обчислювальні методи". У 2012 р. присвоєнно вчене звання доцент кафедри вищої та прикладної математики. Має понад 30 наукових публікацій.
Сфера наукових інтересів: математичне моделювання процесів додрукарської підготовки книжкових видань.

 

 


Качурівська Ганна Михайлівна
кандидат фізико-математичних наук, доцент

Народилася на Львівщині в 1978 році. Навчалася у середній школі с.Свірж. У 2001 р. закінчила механіко-математичний факультет Львівського національного університету. У 2011 р. захистила кандитатську дисертацію за спеціальністю 01.01.01 -"Математичний аналіз". У 2013 р. присвоєнно вчене звання доцент кафедри інформаційних технологій та вищої математики. Має понад 30 наукових публікацій.
Сфера наукових інтересів: хмарні інформаційні технології навчання, економіко-математичне моделювання.

 

 


 
Качурівський Володимир Орестович
кандидат педагогічних наук, доцент

Народився у м.Бережани в 1967 році. Навчався у загальноосвітній школі №1 м.Бережани. У 1989 р. закінчив фізико-математичний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту. У 2004 р. захистив кандитатську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 -"Теорія і методика професійної освіти". У 2007 р. присвоєнно вчене звання доцент кафедри інформаційних технологій та математичного моделювання. Має понад 50 наукових публікацій.
Сфера наукових інтересів: хмарні інформаційні технології навчання, web-програмування.

 


 
Роман Богдан Євгенович
старший викладач

Народився у м.Стрий Львівської області в 1973 році. Навчався у Стрийській середній школі №8. У 1995 р. закінчив фізико-математичний факультет Дрогобицького державного педагогічного інституту імені Івана Франка. Має понад 15 наукових публікацій.
Сфера наукових інтересів: хмарні інформаційні технології навчання, дистанційна освіта.

 

 


 
Кондрат Роман Ярославович
кандидат фізико-математичних наук

Народився у 1982 році в м. Бережани. Закінчив у 2000 р. Київський фізико-математичний ліцей. Захистив магістерську роботу у 2006 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Захистив кандидатську роботу зі спеціальності 01.02.05 у 2010 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Сфера наукових інтересів: математичне моделювання фізичних процесів, реологія ненютонівських рідин

 

 

 

Навчальна діяльність кафедри

На кафедрі навчальна робота проводиться у двох напрямах: математичний та інформаційний. Перелік навчальних дисциплін є наступнім

Математичний напрямок Інформаційний напрямок
 Вища математика  Інформатика
 Прикладна математика  Комп'ютери та комп'ютерні технологій
 Математичне моделювання   Інформаційні системи та технології
 Оптимізаційні методи та моделі  Управлінські інформаційні системи
 Теорія ймовірності та математична статистика  Інформаційні технології
 Математика для економістів   Комп'ютерні технології в обліку, оподаткуванні та аудиті
 Моделювання і прогнозування стану довкілля  Програмне забезпечення інженерно-технічних розрахунків
 Економетрика  

 

При вивченні дисциплін інформаційного напряму студенти вивчають такі пакети програм обробки інформації: офісний пакет: текстовий редактор, електронні таблиці, стоворення мультимедійних перезентацій, мову програмування С++, математичний процесор MathCAD, створеня Web-сторінок в HTML, мережні технології.

 

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ