Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Міжнародна діяльність інституту

 Координатор з міжнародних програм

Фльонц Олег Володимирович

кандидат технічних наук, доцент


Адреса: 47501, Тернопільська обл., м.Бережани, вул.Академічна, 20
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Інформація про відділ

Метою діяльності підрозділу міжнародних відносин, є організація роботи щодо участі  в міжнародних програмах у галузі науки та освіти, координація міжнародних програм, що відбуваються за участю інституту, розробка договорів, робочих програм і планів роботи інституту з співробітництва з вищими навчальними закладами, дослідницькими центрами, організаціями й фірмами закордонних країн, урізноманітнення форм навчання, створення умов щодо інтеграції системи освіти у світовий науково-освітній простір, впровадження в інституті програм закордонного стажування та практик студентів, магістрів, і викладачів у країнах з розвиненим сільським господарством та провідних аграрних університетах світу. Підрозділ міжнародних відносин є підрозділом управлінської структури інституту, який створено для забезпечення розвитку і поглиблення дружніх зв’язків із зарубіжними вузами, участі у розробці та впровадженню програм проходження практик та стажування студентів закордоном. Вдосконаленні учбового процесу, залучення студентів до участі в програмах обміну та набутті базових знань.

Відділ міжнародних зв’язків працює за багатьма напрямами, основними з яких є:

 • Розвиток зв’язків і співробітництва із закордонними навчальними закладами з метою інтегрування у міжнародне освітнє середовище.
 • Встановлення та розвиток контактів з міжнародними фондами, проектами з метою участі у виконанні міжнародних проектів, програм, проведенні наукових досліджень. 
 • Розробка впровадження заходів для участі студентів у програмах академічної мобільності, закордоного стажування та практики.
 • Підтримка стосунків з зарубіжними партнерами у галузі спільних програм обміну та програм закордонного стажування для викладачів та студентів інституту.
 • Дотримання вимог та нормативів, які ставляться до міжнародного науково-технічного та навчально-методичного співробітництва інституту.
 • Надання інформації та консультативної підтримки науково педагогічному складу та студентам щодо можливостей участі у проходженні закордонного стажування, практики.
 • Організацію та проведення зустрічей і переговорів з подальшим підписанням вище названих договорів, угод, протоколів і робочих програм та зарубіжними партнерами на всіх етапах співробітництва.

Міжнародні наукові зв’язки

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» активно співпрацює з іноземними партнерами – вищими навчальними закладами і установами.

Швейцарський інститут біологічного землеробства (м. Фрік)

– з питань біологічного і біодинамічного господарювання в умовах України;

Інститут сільськогосподарської енергетики та екологічної техніки Віденського    університету культури землеробства

– з питань конверсії біосировини для виробництва біогазу;

 Державний дослідний центр м. Візельбург (Австрія)

– з питань використання альтернативних видів пального і поновлюваних джерел енергії;

 Інженерно-технічна школа м. Цолікофен (Швейцарія)

– з питань виробництва і використання поновлюваних джерел енергії.

 Гартмут Дюбек Товариство економічного і структурного розвитку з ОВ земля   Мекленбурґ – Передня Померанія

 - двостороння група проекту поновлювальних видів енергії;

 - підготовка пілотного проекту побудови навчальної, наукової пробної біогазової установки в західній Україні і програми кваліфікації українських експертів. 

Міжнародна академічна мобільність

         ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» проводить міжнародну діяльність в напрямку співпраці з закордонними університетами, фірмами, організаціями, в рамках двосторонніх договорів, а також беручи участь в програмах закордонного стажування для викладачів та студентів інституту.

 • «Університет Вісмар – Університет прикладних наук, технологій, економіки та дизайну» (ФРН); Hocschule Wismar, University of Appiled Science, Technolgy, Business and Design.
 • «Штріль – техніка установок» ТОВ «Stirl - Anlagentechnik» GmbH.
 • «Гартмут Дюбек Товариство економічного і структурного розвитку зОВ»(ФРН); «Hartmut Dybek Gesellschaft fur Wirtschafts – und Strukturentwicklung mbH».
 • «Німецьке товариство міжнародної співпраці» ТОВ, Регіонального центру  Мекленбург – Передня Померанія (ФРН); Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Regionales Zentrum Meklenburg – Vorpommern.
 • Об'єднання «Агро імпульс» Швейцарія.
 • Наукове та навчальне співробітництво  між University of Rzeszow  Polska w Rzeszow.
 • Наукове та навчальне співробітництво між  Universytetem Przyrodniczym w Lublinie. Polska
 • Навчальне співробітництво між  Przedsiębiorstwo:“Plantacja nad Tanwią”  Sp. z o.o.” Obsza Polska

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ