ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Виїзне заняття у корпорацію «Агропродсервіс»

14 квітня 2016 р. науково-педагогічні працівники кафедр обліку і аудиту та економіки підприємства (Стемковська І.В., Христенко Г.М., Герчанівська С.В.) організували для студентів факультету «Економіки і природокористування» (гр. О-51С, О-31Б) виїзне заняття у корпорацію «Агропродсервіс», що розташована у селі Настасів Тернопільського району.

Заняття провів заступник генерального директора з кадрових питань Воробець Петро Петрович. Він розповів студентам про можливості та перспективи аграрного бізнесу у цей складний для України час.

 

 

Після цікавої презентації про компанію від її зародження до сьогодення, студенти і викладачі мали можливість ознайомитися із структурою, організацією виробничого процесу та управлінням одного з найбільш потужних аграрних підприємств Західного регіону України європейського рівня.

Перед студентами виступили головний технолог галузі свинарства Войцех Бонковскі, садовод Руслан Кремпович, головний агроном Іван Ткач, інші керівники та провідні спеціалісти. Вони здійснили детальний аналіз управлінських і виробничих практик агропідприємства та змоделювали можливості підвищення ефективності бізнесу в сучасних умовах господарювання.

У результаті цікавих і нестандартних занять проведених у корпорації студенти глибше опанували систему управління агропідприємством, фінансування бізнесу, ознайомилися з інноваціями в аграрній сфері, а саме: новітніми технологіями, прогресивними методами і формами організації виробництва і праці.

Студенти отримали запрошення проходити  на підприємстві  практику з метою подальшого працевлаштування тих, хто виявить хороші знання зі спеціальності.

Студенти і викладачі інституту були вражені всім побаченим і щиро вдячні представникам корпорації «Агропродсервіс» за їхню гостинність та наглядний приклад, як професіонали можуть створити успішне підприємство.

Заступник декана факультету економіки і

природокористування, к.е.н., доцент Христенко Г.М.

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ