Тел. (03548) 2-11-59        E-mail:  vp_bati@ukr.net    Розташування на карті
 
Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  

Україна тримає стрій!!!

A
A
A

ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE

Компанія Clarivate, відома своїми потужними ресурсами та інструментами, що допомагають проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні. Добре відомі науковцям платформа з науковою літературою Web of Science, на якій серед 16 баз є головна база і перша в світі наукометрична база - Web of Science Core Collection (WoS CC) в якій представлено реферативну інформацію з понад 21800 журналів за усіма тематиками. 

Для ефективного використання усіх інструментів Clarivate проводить щомісяця безкоштовні вебінари українською у Webex. 

Щомісячна серія вебінарів «Clarivate науковцям» або місце зустрічі змінити не можна! Кожний другий четвер кожного місяця з 16:15–17:15 у Webex проводиться годинний вебінар від компанії Clarivate, з можливістю отримати сертифікати за кожний вебінар окремо за умови присутності не менше ніж на 90 % основного часу вебінару, а учасники усіх 12 вебінарів отримують додатковий сертифікат за серію. Реєстрації вже відкриті, після переходу за посиланням заповніть реєстраційну анкету що знаходиться під кнопкою Register. Тему січня наведено нижче, інші оголошуватимуться за два тижні до початку і в нагадуваннях про вебінари, що надходитимуть зареєстрованим слухачам автоматично за добу і за годину до початку вебінару. 

Розклад 

13 січня 2022, 16:15–17:15

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites. Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

В січні під час вебінару буде оголошено вікторину, серед учасників що правильно дадуть відповіді на питання Random визначить володаря сувенірів. Удачі! Не забувайте запросити друзів – разом веселіше шукати правильні відповіді.

Реєстрація:: https://bit.ly/3pHtRQZ 

Розклад 

Дата

Реєстрація

10 лютого

https://bit.ly/3HIJ3U8

10 березня

https://bit.ly/31yYJtJ

7 квітня

https://bit.ly/33cT5Op

5 травня

https://bit.ly/3JRQuKG

9 червня

https://bit.ly/3n5brYB

7 липня

https://bit.ly/3f1Aast

11 серпня

https://bit.ly/3395z9N

8 вересня

https://bit.ly/3zC06EC

6 жовтня

https://bit.ly/3eZeSM2

10 листопада

https://bit.ly/3t5Laxi

8 грудня

https://bit.ly/3t2GGXY

 

Записи вибраних вебінарів: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Оксана Качмар, директорка наукової бібліотеки

Карта повітряних тривог України

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ