Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

На засіданні директорату ВП НУБіП України «БАТІ» розглядали питання "Про правове виховання і реалізацію заходів щодо запобігання та протидії корупції в інституті"

DSC00011    26 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання директорату ВП НУБіП України «БАТІ». "Про правове виховання і реалізацію заходів щодо запобігання та протидії корупції в інституті"  доповідав уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції, юрисконсульт Петро Люпа. 

 

13     Він зазначив, що заходи щодо запобігання та протидії корупції проводяться в інституті систематично на всіх структурних рівнях. У ВП НУБіП України «БАТІ» активно впроваджуються та реалізовуються принципи Етичного кодексу. Систематично проводиться моніторинг обізнаності студентської молоді у сфері правових питань (анкетування, бесіди, онлайн-опитування тощо). Функціонує скринька для скарг та пропозицій студентів та електронна скринька гарячої лінії. 

45     Зокрема, з 12 до 16 жовтня 2020 року  з метою моніторингу рівня правових знань та формування антикорупційної культури молоді проводилось анонімне опитування щодо стану правової культури та випадків корупції. Участь в опитуванні взяли понад 200 осіб.

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ