Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Конференція трудового колективу

17.05.2016р. в актовому залі інституту відбулася  конференція трудового колективу на заміщення посади директора  ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут».

На порядку денному – рекомендація кандидатури вченій раді університету для призначення директора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інституту» (Наказ ректора, професораНіколаєнка С.М.№470-к від 30.03.2016 р.).

Умови конкурсу були оголошені на сайті університету та Бережанського агротехнічного інституту, в газеті Тернопільської облради та облдержадміністрації «Свобода» від 6 квітня 2016 року № 27 (3065).

Реєстрація учасників  розпочалась о 10.30 год., а конференція трудового колективу о 11.00 год. Загальна кількість обраних учасників конференції склала 151особу, з них 113 наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, 23 студенти та 15 осіб допоміжного й іншого персоналу). Присутніх на конференції було 146 осіб. 

Кадровою комісією університету до участі у конкурсі допущені такі претенденти: Олег Павлів, Степанія Білик, Василь Павліський, Іван Логуш, Мирон Жибак, Микола Клендій, але у процесі підготовки конференції трудового колективу два претенденти Жибак М. та Клендій М. за власним бажанням зняли свої кандидатури з конкурсу. 

Усі претенденти звернулися до учасників зібрання  та представили власні програми розвитку інституту. 

В обговоренні програм претендентів взяли участь заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи Михайло Русиняк, професор кафедри економіки підприємства Мирон Жибак, директор Бережанського агротехнічного коледжу Світлана Пилипишин.

За результатами таємного голосування кандидатуру Степанії Білик своїми голосами підтримала 61 особа з числа присутніх (41,8 %), Івана Логуша– 4 особи (2,7 %),  Олега Павліва – 11 осіб (7,5 %) і Василя Павліського – 67 осіб (45,9 %). 

Оскільки жоден з претендентів не набрав 50 і більше відсотків голосів збори трудового колективу Бережанського агротехнічного інституту, відповідно до «Порядку проведення конкурсу на заміщення посад декана факультету, директора інституту, керівника відокремленого підрозділу університету», рекомендували для обрання вченою радою університету на посаду директора кандидатури професора, доктора технічних наук Василя Павліського та доцента, кандидата технічних наук Степанію Білик.

Актуальності

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Політика відкритості

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В навчальних корпусах Інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції щодо покращення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

Телефон гарячої лінії (03548) 2-54-25

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ