Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Вибори Голови Студентської ради факультету енергетики та електротехніки.

photo 2020 10 06 14 06 006 жовтня  відбулися вибори Голови Студентської ради факультету енергетики та електротехніки. Збори розпочали декан факультету, доц. Василь Бунько та завідувач відділу гуманітарної освіти виховання і студентських справ Володимир Зайчук, які розповіли студентам про роль студентського самоврядування на факультеті і в інституті загалом та подякували за роботу попередньому студентському активу, зокрема Голові Студентської ради факультету Володимиру Харкевичу.

Збори вирішили голосувати відкритим голосуванням обравши головуючого, секретаря, та лічильну комісію.

photo 2020 10 06 14 06 04

На посаду Голови Студентської ради факультету було висунуто кандидатуру Більського Тараса студента ІV курсу і Мирдака Мар’яна студента ІІ Ск курсу. Більшістю голосів студенти підтримали Більського Тараса який став головою Студентської ради факультету, а Мирдак Мар’ян заступником. Новообраний голова подякував всім за довіру та ознайомив присутніх з своїми планами на майбутнє щодо розвитку студентського життя на факультеті.

ВІТАЄМО!

 Тараса, сподіваємося на те, що ти зможеш впоратися зі своїм завданням та віримо в те, що зробили правильний вибір. В тебе є унікальна можливість зробити свій факультет кращим, тож не втрать її!

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ