Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Зустріч із дирекцією

29 вересня відбулась зустріч керівництва навчального закладу зі студентами першокурсниками.

 20200929 133348 min

У своєму виступі директор Мирон Жибак привітав студентів і ознайомив із славетними традиціями та історією  інституту, озвучив основні напрямки діяльності структурних підрозділів, роз’яснив особливості навчального процесу в умовах карантину, засвідчив важливість оволодіння знаннями вибраної професії, закликав молодь до наукової роботи, наголосив, що інститут готує не тільки кваліфікованого фахівця з вибраної спеціальності, а й приділяє значну увагу виховному процесу та побажав успішного навчання.

 20200929 133414 min20200929 141639 min

Завідувач відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ Володимир Зайчук ознайомив студентів з їхнім майбутнім студентським життям, оскільки – це не тільки навчання, а й культурно-масова, спортивно-масова, громадська робота, дозвілля тощо.

Голова студентської організації інституту Леся Николин розповіла про структуру даної організації, її завдання і наголосила на тому, що на кожному факультеті, активно працює студентська організація і організовує дану роботу.

Студентська молодь мала змогу задати директору інституту запитання, обмінятися своїми думками та розповісти про свої таланти.

Студенти висловили глибоку вдячність за знайомство з керівництвом і проведений захід.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ