Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Триста їх, як цвіт ясний весняний, 
в снігових заметах полягло.     

Є події, про які  ніколи не можна забути, хоч проходять десятиліт-тя… В ті далекі часи це був один із епізодів кровопролитної братовбивчої війни і лише з погляду майже столітньої історії ми усвідомили його як подвиг. Село Крути, що на Чернігівщині, було б до цього часу незнаним, коли б не ця сумна подія. Йшов 1918 рік. Голодний і холодний Київ захищався від армій інтервентів кайзерівської Німеччини, більшовицької Росії. Знесилені війська Центральної Ради на чолі з Симоном Петлюрою змушені були відступати. Дорога на Київ відкрилася російській армії  під командуванням Муравйова.

 

 

 

 

Хоч виє знов зима поривом лютим,
Та ми дорогу знаєм до мети.
Героїв Крут!... О, нам їх не забути,
Дзвенить їх клич – невтомно далі йти!

29 січня - День пам’яті героїв Крут. 98 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.  Поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.

  За сприяння Бережанського агротехнічного інституту та Бережанського агротехнічного коледжу у неділю 31 січня 2016р. об 10:00 буде проведено благодійний волейбольний турнір для підтримки родини Бей О. Зібрані кошти підуть на лікування її сина НАЗАРА.

Шановні випускники заочної форми навчання ВП НУБіП України
"Бережанський агротехнічний інститут"

Адміністрація та колектив інституту вітає Вас із завершенням навчання та присвоєнням освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр» і «Спеціаліст». Бажаємо Вам міцного здоров’я, успішного професійного та особистісного розвитку, поваги від людей, натхнення і реалізації Ваших планів і задумів.

Студентські роки, які пройшли в інституті, були сповнені яскравими і незабутніми подіями. Тож нехай день, з якого для наших випускників розпочинається дорога в майбутнє, символізується не тільки прагненням досягти нових життєвих вершин, а й високим патріотизмом, єдністю духу та відданістю Україні.

 Ми чекаємо наших випускників для продовження навчання в рідному інституті за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр»!

Адміністрація

...

  
260В історії будь-якої держави є події, котрі мають величезний вплив на її майбутнє, стають визначальними в її розвиткові. Такою подією для України стало проголошення 22 січня 1919 року злуки українських земель. До того часу Україна була розколота, українські землі століттями перебували під зверхністю різних держав. ЇЇ постійно шматували, вона ставала предметом суперечок між державами-сусідами. Протягом сторіч однією з найважливіших проблем українського національно-визвольного руху була справа об'єднання західних і східних земель в єдиній, соборній, незалежній Українській державі.

 22 січня, в Україні відзначається День Соборності. Саме цього дня у 1919 році проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

  Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

 Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». Однак  2014 року Указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено як День Соборності України.

...

У період з 11.01.2016р. до 20.01.2016р. в інституті були проведені методичні заняття для майстрів виробничого навчання та робітників з питань охорони праці, техніки безпеки, електробезпеки, протипожежної безпеки, правил та безпеки дорожнього руху.

Для проведення занять були залучені викладачі інституту Адамів С.С., Голод В.П., Жовнич П.В., Леськів М.С., Ліннік А.Ю. лікар Гриньків А.О., голова профкомітету Зайчук В.М., фахівці відділу охорони праці Бережанської РДА Штогрин С.М. та Щур С.В.

Завершилися заняття 20.01.2016р. круглим столом, який провів заступник директора з навчально – науково – виробничих питань розвитку та АГД Матвіїшин П.В. та складанням заліку.

Завідувач структурного підрозділу

...

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка 10 грудня 2015 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка, який функціонує при кафедрі загальноінженерної підготовки. У засіданні взяли участь члени гуртка, викладачі кафедри та студенти 2-4 курсів напряму підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва». На засіданні підведено підсумки роботи гуртка за перший семестр та намічено план роботи на другий семестр 2015-2016 навчального року.

25-26 листопада 2015 року учасники студентських наукових гуртків агроінженерного факультету та кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування взяли участь у роботі науково-практичної конференції на тему «Актуальні питання розвитку агроінженерії та садово - паркового господарства». Даний захід проходив у вигляді доповідей молодих науковців, до яких представлено презентації, з подальшим їх обговоренням.

12-13 січня 2016р. за сприяння відділу інформаційно-комп’ютерних технологій та кафедри інформаційних технологій та вищої математики, було проведено методично-практичний семінар «Основи роботи в навчально-інформаційному порталі Moodle». Від час практичної частини семінару викладачі інституту ознайомилися із такими видами роботи:

  • створенням нового навчального курсу;
  • способами редагування раніше створених навчальних курсів;
  • налагодження навчального курсу;

Науковий диспут на тему «Інноваційно-інвестиційні засади розвитку національної економіки в умовах інтеграційних процесів»

        В грудні 2015 року учасники студентського наукового гуртка «Сучасний економіст» взяли участь у роботі круглого столу на тему «Інноваційно-інвестиційні засади розвитку національної економіки в умовах інтеграційних процесів». Даний захід проходив у вигляді доповідей молодих науковців, до яких  представлено презентації, з подальшим їх обговоренням.

Круглий стіл на тему «Проблеми та перспективи розвитку аграрного сектору економіки України в умовах міжнародної інтеграції»

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст»  було проведено круглий стіл на тему «Проблеми та перспективи розвитку аграрного сектору економіки України в умовах міжнародної інтеграції», присвячений актуальним питанням визначення місця та ролі аграрного сектору економіки України у світовому економічному просторі в умовах посилення глобалізаційних та інтеграційних процесів.

Проведений розважальний конкурс міні-квк під назвою «Я студент – і цим я пишаюсь». Змагались дві групи Е-31М(220В)  і Е-21Б(Резонанс). Команди змагались в таких етапах конкурсу як привітання, розминка, СТЕМ, битва капітанів, музичний конкурс, домашнє завдання.

25 грудня відбулось засідання Вченої Ради ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут» на якому розглядали перспективи розвитку інститут на ІІ семестр 2015-2016р. та стратегічний план розвитку факультету «Економіки і природокористування» на 2016-2020 рр.

Засідання  закінчилось святковим привітальним концертом, який підготували працівники відділу гуманітарної освіти, виховання та студентських справ разом із студентською радою інституту. Для усіх присутніх лунали щирі вітання з наступаючим Новим роком та Різдвяні вінчування, музичні дарунки та колядки. Також на свято завітали скаутська організація «Пласт», які принесли Вифлеємський Вогонь Миру, як символ любові, добра та єдності усіх християн.

...

Давним-давно, 1600 років тому, жив у місті Мирах, у Малій Азії, хлопець Миколай. Його батько й мати померли, залишивши синові чималий спадок. У серці Миколая була велика доброта, і він вирішив роздати своє майно бідним, а особливо дітям.   Згодом Миколай став священиком, а далі й єпископом у Мирах. Всі шанували й любили його за доброту, за ласкавість і мудрість. А про діток він ніколи не забував. Як тільки довідувався, що якась дитина в біді, зараз ішов до неї з потіхою й подарунками.

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини




Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ