Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Конкурс на заміщення посади завідувача кафедри

У відповідності до ст. ст. 36, 55 Закону України “Про вищу освіту”,   Порядку проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» та Рекомендацій щодо проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 05 жовтня 2015 р. № 1005, Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут»

ОГОЛОШУЄ

конкурс на заміщення посади завідувача кафедри  екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування – 1ставка.

 

З Положенням про Порядок проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» та Рекомендаціями щодо проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) можна ознайомитися за електронними адресами:

http://www.bati.ber.te.ua/Doc/Regulations/Position_CONCURC_NPP_2016.pdf,

http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2015/10/07/do-uvagi-kerivnikiv-vishhij-navchalnix-zakladiv!/

Документи – заява, особовий листок обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про повну вищу освіту, копію диплома кандидата або доктора наук, копію атестата доцента або професора, посвідчення про підвищення кваліфікації не раніше 2013 р., список друкованих праць і винаходів завірених у встановленому порядку за останні 5 років.

Початком оголошення конкурсу вважати перший день виходу оголошення в газеті Бережанське віче (17.03.2017 р.). Термін подачі конкурсних справ до 17.04.2017 р.

Документи надсилати, або подавати особисто за адресою: кабінет 118, вул. Академічна, 20, м. Бережани, Тернопільська обл., 47501. Тел. для довідок  (03548) 2-54-25.

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ