Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

В Інституті значна увага приділяється фізичному вихованню та спорту. Одним із основних завдань, передбачених у єдиному плані виховної роботи є активізація студентів з фізичного виховання, більш масовому їх залученню до активного заняття спортом. Фізична культура представлена як найважливіший базовий  компонент формування загальної культури студентів. Найважливішими елементами   формування фізичної культури студентів стають також мотиваційна сфера особистості, широта й глибина теоретичних і методико-практичних знань, умінь і навичок в області фізичної культури і її видів. Ціннісне відношення до фізичної культури здобувається особистістю в процесі власної активної діяльності, і ефективність даного процесу залежить від реалізації принципу єдності її фізичного, інтелектуального й морального потенціалів.

 Ціллю спортивного виховання є сприяння підготовці фізично розвинених, висококваліфікованих спеціалістів, формування розуміння ними ролі фізичної культури в розвитку особистості та підготовці її до професійної діяльності, мотиваційно-ціннісного ставлення до фізичної культури, установлення на здоровий спосіб життя, фізичне удосконалення та самовиховання.

 Свою спортивну майстерність студентська молодь нашого закладу має можливість підвищувати в 6-ти секціях з різних видів спорту. Постійно проводяться спартакіади  серед студентів та викладачів, обладнано тренажерну кімнату з необхідним обладнанням, збудовано спортзал площею 756м2, в якому є увесь необхідний інвентар для проведення змагань зі спортивних ігор.

У різні роки значні успіхи мають наші збірні команди з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, армреслінгу, шашків та футзалу в обласних і всеукраїнських змаганнях.

Чотири рази команда інституту з міфі-футболу стала переможцем чемпіонату України серед вищих навчальних закладів. З 2001 року, збірна команда з футболу бере участь у змаганнях серед вищих навчальних закладів ІІІ- ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України і не опускається нижче призових місць а в 2004 році в друге стають чемпіонами.

Команда інституту з настільного тенісу стала чемпіоном сільських спортивних іграх України та бронзовим призером області. Найбільш значний внесок у розвиток тенісу внесла Вікторія Лисенко, яка стала абсолютною чемпіонкою у змаганнях серед студентів ВНЗ ІІІ – IV рівнів акредитації Мінагрополітики України.

Жіноча волейбольна команда ставала двічі чемпіоном області серед ССНЗ та двічі бронзовим призером першості України. У фінальних змаганнях серед ВНЗ ІІІ – IV рівнів акредитації, що відбувалися в м. Києві команда посіла V місце.

Чоловіча волейбольна команда, є переможцем обласних змагань серед студентів ССНЗ товариства «Колос». За ці роки значний внесок в досягнення команди внесли: Винник Костянтин, Здоровцов Олександр, Івахів Віктор, Мостепанюк Богдан, Дячук Ілля, Забутний Олександр. Та найвагоміших успіхів волейболісти інституту досягли, коли у фінальних змагання серед ВНЗ III – IV рівнів акредитації Мінагрополітики України ставши бронзовими призерами.

З легкої атлетики значних успіхів досягли Дмитрук Петро на дистанції 3000 м. з перешкодами виборов 9 місце в чемпіонаті Кубку України, двічі на п’єдестал пошани піднімався Васютинський Юрій (був срібним і бронзовим призером), Грищук Роман – кандидат в майстри спорту, член національної збірної України з легкої атлетики серед юніорів, чемпіон зимового і бронзовий призер літнього чемпіонату України серед юніорів в бігу на 60 м. з перешкодами, Литвиненко Олег – переможець та призер чемпіона України серед юніорів в бігу з перешкодами, Дмитро та Наталія Легонькови – стали учасниками Всесвітнього марафону «Біг заради гармонії».

Козіцкий Василь та Іванов Анатолій чотири роки поспіль займали перші місця в обласних змаганнях з армреслінгу  серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Кулеба Марія є неодноразовою переможницею спортивних змагань з настільного тенісу в обласних змаганнях серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Учасник АТО на сході України Дигідь Тарас, виборов третє місце у Відкритому кубку Рівненської області з пауерліфтингу, присвяченому Міжнародному Дню інвалідів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Борщовський Олександр здобув третє місце у Всеукраїнських змаганнях з шашок.

Підготовлено 43 спортсмени 1 розряду та 7 кандидатів у майстри спорту.

 

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» - це не тільки навчання, наукова діяльність, але і цікаве, насичене різними подіями студентське життя. Народна мудрість говорить: "хто не жив у гуртожитку, той не був студентом". Інститут має на своєму балансі гуртожиток блочного типу, який розташований за 500 метрів від головного корпусу (вул. Садова 4). Загальна кількість місць для студентів складає 220 осіб. Студенти проживають у кімнатах по два, три чоловіки згідно санітарних норм (6 м2 на 1 студента). Створені всі умови для того, щоб студенти почувалися, комфортно. На кожному поверсі: затишні кухні з електроплитами, душові кабінки, медкімната для самоізоляції, вестибюль, санітарно-гігієнічні приміщення та кімната для самопідготовки. Кімнати для проживання укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. На території студмістечка знаходяться тринажерна кімната, тенісний стіл, зала для проведення дискотек. У студмістечку проведено локальну комп'ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету.

При поселенні у гуртожиток адміністрація інституту складає договір зі студентом на право проживання у гуртожитку на період його навчання і видає йому спеціальний ордер, який є єдиною підставою для мешкання на даному жилому місці. В ордері зазначається номер гуртожитку та номер кімнати.

Першочергове отримання місця у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти які брали участь у АТО/ООС та їх діти, з багатодітних сімей та особи, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи 1 - 2 категорії). Всі інші категорії студентів отримують місця у гуртожитках в разі їх наявності, але пріоритети першочерговості надаються студентам із малозабезпечених сімей і студентам першого курсу.

Розподіл місць у гуртожитку здійснює комендант студмістечка. Вона разом із студентською радою гуртожитку, працівниками відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ, викладачами та кураторами академічних груп слідкують за порядком у гуртожитку протягом навчального року. На кожному поверсі, а також і в блоці обирається староста і заступник, які відповідають за порядок, додержання режиму проживання та стан майна гуртожитку, щоденного дотримання чистоти та тиші.

В гуртожитку діє студентська рада, яка обирається на загальних зборах мешканців гуртожитку терміном на один рік і направляє студентську молодь в русло активного життя. Вона створена для залучення широкого активу до участі у виховній, спортивній, культурно-масовій роботі та поліпшення побутових умов проживання студентів у гуртожитку, а також для захисту прав студентів - мешканців гуртожитку. Про свою роботу студради звітують на загальних зборах мешканців гуртожитків.

Тут розвивають свої здібності, вчаться творити власне життя та цікаво і змістовно проводять свій вільний час юнаки та дівчата.

 

Сторінка 1 із 128

Актуальності

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Політика відкритості

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В навчальних корпусах Інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції щодо покращення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

Телефон гарячої лінії (03548) 2-54-25

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ