Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Гуртожиток інституту

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» - це не тільки навчання, наукова діяльність, але і цікаве, насичене різними подіями студентське життя. Народна мудрість говорить: "хто не жив у гуртожитку, той не був студентом". Інститут має на своєму балансі гуртожиток блочного типу, який розташований за 500 метрів від головного корпусу (вул. Садова 4). Загальна кількість місць для студентів складає 220 осіб. Студенти проживають у кімнатах по два, три чоловіки згідно санітарних норм (6 м2 на 1 студента). Створені всі умови для того, щоб студенти почувалися, комфортно. На кожному поверсі: затишні кухні з електроплитами, душові кабінки, медкімната для самоізоляції, вестибюль, санітарно-гігієнічні приміщення та кімната для самопідготовки. Кімнати для проживання укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. На території студмістечка знаходяться тринажерна кімната, тенісний стіл, зала для проведення дискотек. У студмістечку проведено локальну комп'ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету.

При поселенні у гуртожиток адміністрація інституту складає договір зі студентом на право проживання у гуртожитку на період його навчання і видає йому спеціальний ордер, який є єдиною підставою для мешкання на даному жилому місці. В ордері зазначається номер гуртожитку та номер кімнати.

Першочергове отримання місця у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти які брали участь у АТО/ООС та їх діти, з багатодітних сімей та особи, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи 1 - 2 категорії). Всі інші категорії студентів отримують місця у гуртожитках в разі їх наявності, але пріоритети першочерговості надаються студентам із малозабезпечених сімей і студентам першого курсу.

Розподіл місць у гуртожитку здійснює комендант студмістечка. Вона разом із студентською радою гуртожитку, працівниками відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ, викладачами та кураторами академічних груп слідкують за порядком у гуртожитку протягом навчального року. На кожному поверсі, а також і в блоці обирається староста і заступник, які відповідають за порядок, додержання режиму проживання та стан майна гуртожитку, щоденного дотримання чистоти та тиші.

В гуртожитку діє студентська рада, яка обирається на загальних зборах мешканців гуртожитку терміном на один рік і направляє студентську молодь в русло активного життя. Вона створена для залучення широкого активу до участі у виховній, спортивній, культурно-масовій роботі та поліпшення побутових умов проживання студентів у гуртожитку, а також для захисту прав студентів - мешканців гуртожитку. Про свою роботу студради звітують на загальних зборах мешканців гуртожитків.

Тут розвивають свої здібності, вчаться творити власне життя та цікаво і змістовно проводять свій вільний час юнаки та дівчата.

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ