Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Спортивний зал інституту

В Інституті значна увага приділяється фізичному вихованню та спорту. Одним із основних завдань, передбачених у єдиному плані виховної роботи є активізація студентів з фізичного виховання, більш масовому їх залученню до активного заняття спортом. Фізична культура представлена як найважливіший базовий  компонент формування загальної культури студентів. Найважливішими елементами   формування фізичної культури студентів стають також мотиваційна сфера особистості, широта й глибина теоретичних і методико-практичних знань, умінь і навичок в області фізичної культури і її видів. Ціннісне відношення до фізичної культури здобувається особистістю в процесі власної активної діяльності, і ефективність даного процесу залежить від реалізації принципу єдності її фізичного, інтелектуального й морального потенціалів.

 Ціллю спортивного виховання є сприяння підготовці фізично розвинених, висококваліфікованих спеціалістів, формування розуміння ними ролі фізичної культури в розвитку особистості та підготовці її до професійної діяльності, мотиваційно-ціннісного ставлення до фізичної культури, установлення на здоровий спосіб життя, фізичне удосконалення та самовиховання.

 Свою спортивну майстерність студентська молодь нашого закладу має можливість підвищувати в 6-ти секціях з різних видів спорту. Постійно проводяться спартакіади  серед студентів та викладачів, обладнано тренажерну кімнату з необхідним обладнанням, збудовано спортзал площею 756м2, в якому є увесь необхідний інвентар для проведення змагань зі спортивних ігор.

У різні роки значні успіхи мають наші збірні команди з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, армреслінгу, шашків та футзалу в обласних і всеукраїнських змаганнях.

Чотири рази команда інституту з міфі-футболу стала переможцем чемпіонату України серед вищих навчальних закладів. З 2001 року, збірна команда з футболу бере участь у змаганнях серед вищих навчальних закладів ІІІ- ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України і не опускається нижче призових місць а в 2004 році в друге стають чемпіонами.

Команда інституту з настільного тенісу стала чемпіоном сільських спортивних іграх України та бронзовим призером області. Найбільш значний внесок у розвиток тенісу внесла Вікторія Лисенко, яка стала абсолютною чемпіонкою у змаганнях серед студентів ВНЗ ІІІ – IV рівнів акредитації Мінагрополітики України.

Жіноча волейбольна команда ставала двічі чемпіоном області серед ССНЗ та двічі бронзовим призером першості України. У фінальних змаганнях серед ВНЗ ІІІ – IV рівнів акредитації, що відбувалися в м. Києві команда посіла V місце.

Чоловіча волейбольна команда, є переможцем обласних змагань серед студентів ССНЗ товариства «Колос». За ці роки значний внесок в досягнення команди внесли: Винник Костянтин, Здоровцов Олександр, Івахів Віктор, Мостепанюк Богдан, Дячук Ілля, Забутний Олександр. Та найвагоміших успіхів волейболісти інституту досягли, коли у фінальних змагання серед ВНЗ III – IV рівнів акредитації Мінагрополітики України ставши бронзовими призерами.

З легкої атлетики значних успіхів досягли Дмитрук Петро на дистанції 3000 м. з перешкодами виборов 9 місце в чемпіонаті Кубку України, двічі на п’єдестал пошани піднімався Васютинський Юрій (був срібним і бронзовим призером), Грищук Роман – кандидат в майстри спорту, член національної збірної України з легкої атлетики серед юніорів, чемпіон зимового і бронзовий призер літнього чемпіонату України серед юніорів в бігу на 60 м. з перешкодами, Литвиненко Олег – переможець та призер чемпіона України серед юніорів в бігу з перешкодами, Дмитро та Наталія Легонькови – стали учасниками Всесвітнього марафону «Біг заради гармонії».

Козіцкий Василь та Іванов Анатолій чотири роки поспіль займали перші місця в обласних змаганнях з армреслінгу  серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Кулеба Марія є неодноразовою переможницею спортивних змагань з настільного тенісу в обласних змаганнях серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Учасник АТО на сході України Дигідь Тарас, виборов третє місце у Відкритому кубку Рівненської області з пауерліфтингу, присвяченому Міжнародному Дню інвалідів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Борщовський Олександр здобув третє місце у Всеукраїнських змаганнях з шашок.

Підготовлено 43 спортсмени 1 розряду та 7 кандидатів у майстри спорту.

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ