Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Матеріально-технічна база ВП НУБіП України “Бережанський агротехнічний інститут”

ВП має 7 навчальних корпусів загальною площею 17891,7 кв. м, 3 гуртожитки на 260 місць; 49 лабораторій; 40 кабінетів, 22 комп’ютерних класи, що містять 278 комп’ютерів.

До послуг бібліотека з книжковим фондом 54 028 примірників, читальним залом на 120 місць в навчальному корпусі і читальним залом в гуртожитку на 62 місця. У 2021 році придбали періодичних видань 15 на суму 13 545 грн.

На факультеті економіки і природокористування створено новий кабінет «Економікоматематичного моделювання та прогнозування розвитку соціально-економічних систем» із проведеним капітальним ремонтом в кабінеті, де встановлено 13 комп’ютерів, жалюзі, нові меблі. Придбано для даного кабінету комплект стендів для наочного вивчення окремих питань економіко-математичного моделювання. Придбано для кабінету «Організації, планування та прогнозування с/г виробництва» комплект стендів для наочного вивчення окремих питань з бізнес-планування. Для забезпечення дистанційного навчання придбано 6 веб-камер. Придбано літературу у бібліотечний фонд з окремих дисциплін ОПП фахового спрямування. Придбано матеріали для облагородження території корпусу кафедри екології. Проведено косметичні ремонти у всіх кабінетах та лабораторіях.

На агроінженерному факультеті створено комп’ютеризовану лабораторію «Інформаційних технологій в лісовому і садово-парковому господарстві», для якої придбано комп’ютерну техніку, меблі. Модернізовано обладнання для проведення лабораторних робіт з дисципліни «Фермські машини і обладнання», придбано обладнання для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Мехатронні системи в АПК». Облаштовано пожежні виходи та встановлено металопластикові вікна в корпусах факультету.

На факультеті енергетики та електротехніки створено нову лабораторію «Безпека праці в енергоустановках» і придбано електровимірювальні прилади та інформаційні стенди в дану лабораторію. Придбано жалюзі для лабораторії 4л та деканату.

Придбано меблі для лабораторії «Безпека праці в енергоустановках». В лабораторію Web-технологій та webдизайну придбано веб-камери. Придбано для аудиторій фліпчарт та маркерну дошку. Придбано електроустаткування в лабораторію електроприводу. В лабораторію електротехнологій та в лабораторію електропостачання, релейного захисту та автоматики придбано електрообладнання.

Проведено заміну вікон на металопластикові в навчальному корпусі № 2 факультету енергетики та електротехніки. Оновлено та виготовлено нові лабораторні робочі місця в лабораторіях: електропостачання, електротехнологій, енергозбереження, електроприводу виконавчих механізмів, електроприводу, електротехнологій та електроосвітлення.

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ