Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Духовно-моральне виховання

   У час інтеграції України до загальноєвропейського співтовариства проблема формування духовно-моральних цінностей юного покоління в державі є актуальною. На студентську молодь дедалі більш очевидним є вплив молодіжної субкультури, відірваної від загальнолюдських духовно-моральних цінностей, багатовікової спадщини українського народу. Саме це спонукає сучасних педагогів формувати в студентів духовно-моральні цінності у процесі становлення кожного з них як особистості.

   Проблема виховання підростаючого покоління залишається однією із найактуальніших у системі народної педагогіки, адже саме від нього залежить майбутнє не лише держави, а й людства взагалі. Традиційно даним питанням опікувались два інститути – сім’я та школа, проте важливу роль у його розвитку відіграють духовні, зокрема релігійні, принципи.

   У контексті педагогічної науки релігійне виховання розглядається як процес розвитку і саморозвитку особистості через залучення та інтеріоризацію християнських цінностей, високих моральних ідеалів та втілення зразків високоморальної поведінки у досвіді індивіда. Доведено, що результатом духовно-релігійного виховання є релігійна духовність особистості. Вона виявляється через релігійну свідомість, релігійний світогляд, систему релігійних цінностей. Вона визначає ставлення віруючої людини до навколишньої реальності, до буття.

   За сучасних умов роль навчального закладу у формуванні ціннісно-орієнтованої, духовно - моральної особистості є важливою, адже сьогодення характеризується дефіцитом особистісних вищезгаданих цінностей у молоді.

   ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» є другою домівкою студентів, у якій вони не тільки здобувають спеціальність, а й активно долучаються до культурного, духовно-морального, релігійно-молитовного життя, на базі академічної каплички інституту. До визначних історичних подій проводяться молебні, панахиди, в окремі дні церковного календаря – Хресна дорога, освячення води, таїнство Сповіді і Причастя та інші богослужіння учасниками яких є викладачі та студентська молодь. Організовуються екскурсії до історичних, духовних центрів нашого краю. Проводяться навчально - виховні зустрічі, круглі столи з духовенством на релігійно - духовну тематику, що дає змогу збагатитися духовно - моральними цінностями майбутнім фахівцям.

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ