- id: 4160
- ФЕП - стажування НПП
- Перегляди: 507
Міжнародне стажування як форма підвищення професійної майстерності науково-педагогічного працівника
Т. Фулпер
(03548) 2-31-73 E-mail: ekonom.prurod@gmail.com Декану факультету
Міжнародне стажування для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (Польща – Україна) за програмою «Фандрейзінг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» обсягом 180 годин / 6 кредитів ECTS (12 листопада – 18 грудня, 2022р.) передбачало опрацювання 7 модулів, що мали на меті формування практичних навичок проєктного менеджменту та розробку власного освітнього проєкту на тему: «Digital Resources for Teaching Foreign Languages to Students».
Згідно угоди про академічну співпрацю між ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» та Університетом економіки у Бидгощі (Польща) в напрямку наукової, навчальної, культурної та організаційної діяльності від 15.03. 2020 р. професор кафедри економіки і менеджменту Світлана СУДОМИР пройшла міжнародне стажування на тему: «Сучасні методи викладання менеджменту та інноваційні технології у вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції».
Постійний еволюційний процес в освітньому просторі, зміни форм, методів та функцій діяльності викладача, утілення в практику державних, галузевих програм потребує перебудову системи вищої освіти в контексті вимог і можливостей XXI століття.
Доцентка кафедри економіки підприємства Галина ХРИСТЕНКО взяла активну участь та успішно пройшла міжнародне онлайн-стажування на тему «Сучасні методи навчання та інноваційні технології в вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції» у період з 19 квітня по 31 травня 2021 року у VUZF University of Finance, Business and Entrepreneurship, м. Софія, Болгарія.
Матеріали стажування опрацьовувались у форматі модулів (в електронній формі) та онлайн-зустрічей через платформу Google Meet.
Професійний розвиток науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, а також передбачає постійну самоосвіту та інші види і форми професійного зростання і може здійснюватися шляхом формальної та неформальної освіти, стажування, професійної діяльності тощо.