Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Міжнародне стажування доцентки кафедри економіки підприємства у VUZF University of Finance, Business and Entrepreneurship, м. Софія, Болгарія

Ec1 90621

Доцентка кафедри економіки підприємства Галина ХРИСТЕНКО взяла активну участь та успішно пройшла міжнародне онлайн-стажування на тему «Сучасні методи навчання та інноваційні технології в вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції» у період з 19 квітня по 31 травня 2021 року у VUZF University of Finance, Business and Entrepreneurship, м. Софія, Болгарія.

Матеріали стажування опрацьовувались у форматі модулів (в електронній формі) та онлайн-зустрічей через платформу Google Meet.

Програма стажування передбачала вивчення таких модулів:

1. Новітні та інноваційні методи навчання.

2. Використання ІТ-технологій у навчальному процесі, дистанційні форми навчання.

3. Інтернаціоналізація освітнього процесу та освітніх можливостей. Європейські та світові практики якості академічного навчання.

4. Система вищої освіти в Болгарії. Програми підготовки та організація навчального процесу: уніфікація та диференціація.

5. Специфіка наукової підготовки в Болгарії. Написання та публікація наукової роботи (Web of Science, Scopus).

За результатами проходження програми стажування обсягом 6 кредитів ЄКТС Галина ХРИСТЕНКО отримала міжнародний сертифікат.

Ірина ГУРСЬКА,

завідувачка кафедри економіки підприємства

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ