A
A
A

Міжнародне стажування доцентки кафедри економіки підприємства у VUZF University of Finance, Business and Entrepreneurship, м. Софія, Болгарія

Ec1 90621

Доцентка кафедри економіки підприємства Галина ХРИСТЕНКО взяла активну участь та успішно пройшла міжнародне онлайн-стажування на тему «Сучасні методи навчання та інноваційні технології в вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції» у період з 19 квітня по 31 травня 2021 року у VUZF University of Finance, Business and Entrepreneurship, м. Софія, Болгарія.

Матеріали стажування опрацьовувались у форматі модулів (в електронній формі) та онлайн-зустрічей через платформу Google Meet.

Програма стажування передбачала вивчення таких модулів:

1. Новітні та інноваційні методи навчання.

2. Використання ІТ-технологій у навчальному процесі, дистанційні форми навчання.

3. Інтернаціоналізація освітнього процесу та освітніх можливостей. Європейські та світові практики якості академічного навчання.

4. Система вищої освіти в Болгарії. Програми підготовки та організація навчального процесу: уніфікація та диференціація.

5. Специфіка наукової підготовки в Болгарії. Написання та публікація наукової роботи (Web of Science, Scopus).

За результатами проходження програми стажування обсягом 6 кредитів ЄКТС Галина ХРИСТЕНКО отримала міжнародний сертифікат.

Ірина ГУРСЬКА,

завідувачка кафедри економіки підприємства

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ