Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Милосердя - прояв християнської чесноти

Дитинство – це чарівна пора в житті кожної людини. Це час, коли мрії рояться в голові, і здається, що ось-ось всі вони здійсняться. Діти живуть в своєму неосяжному світі, де панує щастя, усмішка, достаток і завжди поруч люблячі батьки.IMG ce4441a176a4dc5af72fc07bcb4a3a85 V

На жаль, для деяких дітей мрії залишаються лише мріями, які розбиваються об жорстоку реальність, об стіни дитячих будинків, інтернатів. Саме тому дуже важливо підтримати їх та, нехай навіть на мить, але подарувати казку. Кожен може зробити свій маленький внесок в те, щоби кожна дитина отримала свій подарунок.

   Наближаючись до величних християнських свят, основою яких і є християнські цінності: мир, любов, милосердя , доброта  в нашому навчальному закладі проходила благодійна акція підтримки дітей – сиріт. Ця ініціатива дуже важлива за своєю місією – достукатись до дитячих сердець, закласти в юні душі відповідальність, на конкретних прикладах показати, що добро при бажанні може творити кожен.

Студентська молодь від імені колективу інституту відвідала Бережанську обласну комунальну загальноосвітню школу - інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання.

IMG 5c5b4b70aac9a368308627caa90c03ab VIMG 286e13059721dee824bfa49b34e0e70a V

 Передавши подарунки  дітям-сиротам, вітали їх з прийдешніми святами.

Ми маємо завжди стремитись до того, щоб бути трішки добрішим, подивитись навколо себе побачити людей, які потребують нашої допомоги і допомагати їм, якщо вони цього потребують. І тоді кожен відчує, що  світ поступово змінюється навколо нас на краще.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ