ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ІНСТИТУТУ

          
A
A
A
Шановні випускники шкіл, ліцеїв, коледжів!
Візьміть участь в Олімпіаді та отримайте 20 додаткових балів при вступі у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ  ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, А ТАКОЖ ОСІБ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ!

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» у березні-квітні 2021 року проводить для вступників до інституту Всеукраїнську олімпіаду з наступних предметів:

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА, МАТЕМАТИКА, БІОЛОГІЯ, ГЕОГРАФІЯ, ФІЗИКА, ХІМІЯ.

Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати +20 балів до Ваших сертифікатів ЗНО та буде вирішальною при вступі до ВП НУБіП України «БАТІ» на такі спеціальності:

101 Екологія
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
205 Лісове господарство
206 Садово-паркове господарство
208 Агроінженерія
 

    Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 0679836218, (03548) 2 22 55 та по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для участі у ПЕРШОМУ турі Всеукраїнської олімпіади ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» потрібно виконати наступні дії:

1.   Завантажити та роздрукувати файл з анкетою та завданнями (відповідно до обраного предмету).
 
2.   Уважно заповнити анкету та правильно виконати завдання.
3.   Підписати анкету з виконаними завданнями та до 25 квітня надіслати рекомендованим листом до інституту (з поміткою «ОЛІМПІАДА») за адресою: 
47501,
Тернопільська  обл.,
 м. Бережани,
вул. Академічна, 20
ВП НУБіП України «БАТІ»

4.   Учасники ПЕРШОГО туру Олімпіади, які наберуть більше 75 балів допускаються до ДРУГОГО туру, що пройде 15 травня 2021 року  на базі ВП НУБіП України «БАТІ» за адресою: м. Бережани, вул. Академічна, 20.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ