Кафедра гуманітарної освіти і туризму функціонує у складі факультету “Економіки і туризму” Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Бережанський агротехнічний інститут”, яка поглиблює та поширює знання гуманітарного, соціального, туристичного, психологічного профілю; формує висококваліфікованих, компетентних, здатних до професійної і соціальної мобільності та конкурентоспроможних на ринку праці фахівців.
Стратегічною метою кафедри є забезпечення високоякісного освітнього процесу для формування у здобувачів знань, умінь і навичок, які відповідають рівню стандартів вищої освіти та потребам суспільства і роботодавцям, а також поглиблення знань викладачами кафедри у сфері гуманітарної освіти і науки, туризму.
СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ КАФЕДРИ ГУМАНІТАРНОЇ ОСВІТИ І ТУРИЗМУ:
- Організація і забезпечення навчального процесу з дисциплін кафедри, проведення виховної роботи серед здобувачів вищої освіти, виконання наукових досліджень, участь у підготовці та підвищенні кваліфікації науково-педагогічних кадрів.
- Фундаментальна та професійна підготовка кваліфікованих фахівців для туристичної, соціальної, організаційної, управлінської, аналітичної та дослідницької діяльності на підприємствах і організаціях різних форм власності.
- Безперервне вдосконалення якості викладання, розвиток творчих можливостей здобувачів вищої освіти.
- Удосконалення системи професійної підготовки фахівців сфери туризму.
- Формування та просування туристичної привабливості на прикладі розвитку зеленого (сільського) туризму.
- Вдосконалення та модернізація навчально-методичного забезпечення дисциплін, посилення їхньої інноваційної складової.
- Постійне покращення рівня викладання англійської та німецької мови в інституті.
- Забезпечення в навчальному процесі принципу академічної свободи та академічної доброчесності.
- Забезпечення участі студентів у Всеукраїнських олімпіадах та інших освітніх змаганнях із гуманітарних, туризмознавчих предметів та організація науково-дослідної роботи здолбувачів вищої освіти.
- Підвищення публікаційної активності НПП кафедри, через підготовку статей для авторитетних міжнародних і національних видань, зокрема, Scopus та Web of Science.
- Проведення наукових досліджень з історичних, соціальних, туристичних, педагогічних, психологічних проблем за профілем кафедри.
- Організація виховного процесу, спрямованого на розвиток компетенцій здобувачів вищої освіти через розробку і реалізацію національно-патріотичного виховання.
- Посилення міжнародної наукової співпраці шляхом залучення НПП до спільних міжнародних наукових проєктів, участь у міжнародних заходах.
- Посилення профорієнтаційної роботи із залученням абітурієнтів на навчання у ВП НУБіП України “Бережанський агротехнічний інститут”.
- Вдосконалювання електронного та дистанційного навчання шляхом розроблення нових курсів, програм тощо.