ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


          
A
A
A

Факультет економіки і природокористування 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
101 - ЕКОЛОГІЯ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

I етап Всеукраїнської олімпіади з економіки підприємства

13 березня 2017 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства». В олімпіаді взяли участь студенти напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства» і спеціальності 051 «Економіка».

Учасникам було запропоновано конкурсні завдання з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства»: економіка праці й соціально-трудові відносини, економіка підприємства, організація виробництва, економіка та організація інноваційної діяльності, планування і контроль на підприємстві, проектний аналіз, управління витратами, обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків.

За результатами оцінювання конкурсних робіт членами журі, були визначені переможці олімпіади, серед яких Карабин Іван, Дідух Світлана, Франків Галина.

Участь студентів у Всеукраїнських олімпіадах є позитивною практикою реалізувати себе як особистість, розширити кругозір та коло наукових інтересів. Тож бажаємо студентам творчих і професійних успіхів, наснаги  в навчанні та подальших перемог.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства» буде проходити 18–21 квітня на базі економічного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка.

к.е.н., доцент Гурська І.С.

Факультет економіки і природокористування запрошує на навчання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ